O klubu

Taekwondo klub „Galeb“ osnovan je 1991. godine. U svom radu imao je sledeće rezultate:

GODINAPLASMANTAKMIČENJEKATEGORIJA
20171. mesto Otvoreni kup Srbije Ekipni plasman
1. mesto Elit Open Ekipni plasman
1. mesto Prvenstvo BeogradaEkipni plasman
2. mesto Galeb Belgrade Trophy Ekipni plasman
1. mestoSvetsko seniorsko prvenstvoVanja Stanković
1. mesto Svetsko seniorsko prvenstvoMilica Mandić
2. mestoGrand pri - London Tijana Bogdanović
2. mestoGrand pri - RabatMilica Mandić
3. mestoGrand pri - MoskvaTijana Bogdanović
1. mesto Evropsko juniorsko prvenstvo Serđa Stević
2. mestoEvropsko kadetsko prvenstvoAndrea Bokan
1. mesto UniverzijadaTijana Bogdanović
1. mesto Univerzijada Tijana Bogdanović, Aleksandra Radmilović (deo ženskog tima)
1. mesto Prvenstvo Srbije za kadete i seniore Ekipni plasman (1. mesto serniosi, 5. mesto kadeti)
1. mesto Prvenstvo Srbije za pionire i junioreEkipni plasman (1. mesto junioru, 3. mesto pioniri)
2. mesto Omega kup Ekipni plasman
20162. mestoOLIMPIJSKE IGRE RIO Tijana Bogdanović
2. mesto Evropsko seniorsko prvenstvo Milica Mandić
1. mestoEvropsko seniorsko prvenstvo Tijana Bogdanović
3. mesto Svetsko juniorsko prvenstvo Nađa Savković
1. mesto Evropsko kadetsko prvenstvo Serđa Stević
3. mesto Grand pri Mančester Tijana Bogdanović
1. mesto Evropsko prvenstvo do 21 godine Vanja Stanković
1. mesto 6. Elit Open 2016Ekipni plasman
3. mesto Otvoreni Kup SrbijeEkipni plasman
3. mesto Prvenstvo Srbije za juniore i seniore (olimpijske kategorije)Ekipni plasman
2. mesto Prvenstvo Srbije za pionire i seniore do 21 godineSeniori do 21 godine
2. mesto Prvenstvo Srbije za seniore i kadete Ekipni plasman (1. mesto seniori, 4. mesto kadeti)
3. mesto Prvenstvo Beograda 2016 u borbamaJunior A
3. mesto 12. Omega kupEkipni plasman
20151. mesto Evropsko juniorsko prvenstvo Tijana Bogdanović
3. mesto Svetsko seniorsko prvenstvoTijana Bogdanović
3. mesto Evropsko kadetsko prvenstvo Teodora Jović
2. mesto Evropsko prvenstvo u olimpijskim kategorijamaMarko Đuričić
2. mesto Evropsko prvenstvo u olimpijskim kategorijamaTijana Bogdanović
3. mesto Evropsko prvenstvo do 21 godineSara Damnjanović
3. mesto Grand pri Mančester Milica Mandić
3. mesto Grand pri MoskvaTijana Bogdanović
3. mesto 5. Elit Open 2015Ekipni plasman
1. mesto Otvoreni Kup SrbijeEkipni plasman
1. mesto Prvenstvo BeogradaEkipni plasman
1. mesto 3rd Taekwondo Šabac OpenSenior A, Junior A
1. mesto 9. Millennium Open Vršac 2015Ekipni plasman
1. mesto Prvenstvo Srbije za seniore i kadete Senior A, Kadet A
1. mesto Prvenstvo Srbije za pionire i junioreJunior A
20141. mestoPrvenstvo Srbije za pionire i junioreJunior A
2. mesto Evropsko seniorsko prvenstvo Milica Mandić
2. mesto Evropske igre Milica Mandić
2. mesto Evropske igre Tijana Bogdanović
2. mesto Evropsko prvenstvo do 21 godine Tijana Bogdanović
1. mesto Grand pri Mančester Milica Mandić
3. mesto Grand pri Suzhou Milica Mandić
2. mesto2. Šabac OpenKadet A
2. mesto2. Šabac OpenPioniri 10-11 A
2. mestoOmega KupJunior A
1. mestoKarlovac OpenForme
20132. mesto u ženskoj konkurencijiEP za klubove u AtiniEkipni plasman
1. mesto Svetsko juniorsko prvenstvoTijana Bogdanović
1. mestoprvenstvo BeogradaKadeti A
1. mestoSerbian CupSenior A
1. mestoSerbian CupEkipni plasman
1. mestoSerbian CupKadet A
2. mestoTrofej BeogradaSeniori A
1. mestoPrvenstvo Srbije za seniore i kadeteEkipni plasman
1. mestoPrvenstvo Srbije za seniore i kadeteJunior A
2. mestoPrvenstvo Srbije za pionire i junioreJunior A
2. mestoMilenijum OpenKadet A
1. mestoPrvenstvo Srbije u formamaUkupni plasman
1. mestoPrvenstvo BeogradaPionir A
1. mestoPrvenstvo BeogradaKadet A
1. mestoPrvenstvo BeogradaKadet B
1. mestoPrvenstvo BeogradaJunior A
1. mestoPrvenstvo BeogradaSenior A
1. mestoPrvenstvo BeogradaUkupni plasman
20121. mesto OLIMPIJSKE IGRE LONDONMilica Mandić
2. mesto Evropsko seniorsko prvenstvo Milica Mandić
1. mesto Evropsko juniorsko prvenstvo Tijana Bogdanović
3. mesto Svetsko studentsko prvenstvo Milica Mandić
3. mesto Evropsko prvenstvo do 21 godineRelja Prosenica
2. mestoPrvenstvo Srbije za kadete i senioreKadet A
2. mestoKup SrbijeJunior A
3. mestoPrvenstvo Srbije za kadete i seniore Ekipni plasman
3. mestoPrvenstvo Srbije za pionire i juniore Junior A
3. mestoPrvenstvo Srbije za pionire i juniore Ekipni plasman
20111. mestoKup Srbije za juniore i senioreSeniori
3. mesto Svetsko seniorsko prvenstvo Milica Mandić
20103. mestoTrofej BeogradaSenior A
1. mestoTehničko prvenstvo SrbijeSenior A
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
3. mestoPrvenstvo SrbijeKadet A
20093. mestoPrvenstvo SrbijeKadet A
3. mesto Svetsko seniorsko prvenstvo Vanja Babić
2. mesto Univerzijada Ninoslav Babić
3. mesto Univerzijada Stevan Rašić
1. mesto Evropsko studentsko prvenstvo Tanja Tanacković
2. mesto Evropsko studentsko prvenstvo Tamara Gorjup
2. mesto Evropsko studentsko prvenstvo Stanimir Kujundzić
3. mesto Evropsko studentsko prvenstvo Stevan Rašić
3. mesto Evropsko studentsko prvenstvo Olivera Marković
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
3. mestoMilenium OpenSenior A
1. mestoGalebov TrofejSenior A
2. mestoKup SrbijeKadet A
2. mestoSrbija OpenKadet A
20083. mestoPrvenstvo SrbijeForme
1. mesto Svetsko studentsko prvenstvo Vanja Babić
3. mesto Evropsko seniorsko prvenstvo Radomir Samarđžić
3. mesto Svetsko juniorsko prvenstvo Milica Mandić
3. mestoPrvenstvo SrbijeForme, Kadeti
1. mestoPrvenstvo SrbijeForme, Kadeti
5. mestoPrvenstvo SrbijePioniri
2. mestoPrvenstvo SrbijeKadet A
5. mestoPrvenstvo SrbijeKadet A
1. mestoPrvenstvo SrbijeForme, Kadeti
1. mestoKup SrbijeForme, Kadeti
1. mestoKup SrbijeForme, Pioniri
1. mestoKup SrbijeSeniori
3. mestoGalebov TrofejEkipni plasman
1. mestoKup J. ĆiricaEkipni plasman
2. mestoM2 u ZagrebuEkipni plasman
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
20071. mestoCroatia openSenior A
3. mestoPrvenstvo SrbijePioniri
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
1. mestoKup SrbijeSenior A
20061. mestoVršac openEkipni plasman
3. mesto Svetsko studentsko prvenstvo Bojan Bijelić
3. mestoOlimpic open, SarajevoEkipni plasman
3. mestoPrvenstvo SrbijeKadet A
1. mestoPrvenstvo Srbije i Crne GoreSenior A
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
20052. mestoPrvenstvo Srbije i Crne GoreSenior A
1. mestoPrvenstvo SrbijeEkipni plasman
20043. mesto Svetsko studentsko prvenstvo Tamara Gorjup
3. mestoTrofej BeogradaSenior A
1. mestoPrvenstvo Srbije i Crne GoreSenior A
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
20031. mestoTrofej BeogradaSenior A
1. mestoPrvenstvo Srbije i Crne GoreEkipni plasman
1. mestoPrvenstvo SrbijeEkipni plasman
20021. mestoTrofej BeogradaSenior A
1. mestoPrvenstvo JugoslavijeSenior A
1. mestoKup JugoslavijeSenior A
20011. mestoKup SrbijeSenior A
1. mestoPrvenstvo JugoslavijeSenior A
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
1. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
20001. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
19992. mestoPrvenstvo JugoslavijeSenior A
19981. mesto Evropsko seniorsko prvenstvo Zoran Krajčinović
2. mestoPrvenstvo JugoslavijeSenior A
1. mestoPrvenstvo BeogradaSenior A
19973. mesto Svetsko seniorsko prvenstvo Zoran Krajčinović
1. mestoPrvenstvo JugoslavijeSenior A
19961. mestoPrvenstvo JugoslavijeSenior A
1. mestoPrvenstvo BeogradaSenior A
19942. mestoKnindza KupSenior A
2. mestoPrvenstvo JugoslavijeSenior A
1. mestoPrvenstvo BeogradaSenior A
19932. mestoKnindza kupSenior A
1. mestoPrvenstvo BeogradaSenior A
19921. mestoPrvenstvo SrbijeSenior A
1. mestoPrvenstvo BeogradaSenior A
2. mestoPrvenstvo BeogradaJunior A