Galeb izuzetan na Omega Kupu

Galebani fantasticni na Omega kupu! U ukupnom plasmanu Galeb team osvojio je:

1. mesto seniori
1. mesto juniori
1. mesto kadeti
3. mesto Pioniri

U formama osvojeno drugo mesto u ukupnom plasmanu:
Dorotea Kikić- zlato
Natalija Žebeljan- bronza
Todor Trajković- zlato
Ivona Turkulj- srebro
Katarina Lasković- zlato
Uroš Ćosić- zlato
Tina Milić- srebro

Rezultati:

Pioniri:
1.mesto Milica Antić – Pioniri B (8-9) F-25
2. mesto natalija Hrabec – Pioniri B (8-9) F-29
3. mesto Teodora Kotorčević – Pioniri B (8-9) F-36
1. mesto Ilija Lalović – Pioniri B (8-9) M-36
2. mesto Andrea Božić – Pioniri B (10-11) F-33
2. mesto Tara Ratković – Pioniri B (10-11) F-40
2. mesto Teodora Jerković – Pioniri B (10-11) F-44
1. mesto Nevena Đorđević – Pioniri B (10-11) F-48
3. mesto Aleksandra Miković – Pioniri A (10-11) F-40
2. mesto Dunja Ćetković – Pioniri A (10-11) F-48
3. mesto Nemanja Cvetković – Pioniri A (10-11) M-27
2. mesto Marko Smiljanić – Pioniri A (10-11) M-33
3. mesto Miloš Jagodić – Pioniri A (10-11) M-33
1. mesto Sergej Ivanović – Pioniri A (10-11) M-36
3. mesto Vuk Mehović – Pioniri A (10-11) M-36

Kadeti:
1. mesto Jovana Vujić – Kadet A F-29
3. mesto Lenka Milošević – Kadet A F-33
2. mesto Kesnija Mitrović – Kadet A F-37
1. mesto Anja Gvozdić – Kadet A F-41
1.mesto Petra Ćirović – Kadet A F-47
2. mesto Nađa Isidorović – Kadet A F-47
1. mesto Mila Mihajlović – Kadet A F-51
1. mesto Dimitrije Hrabec – Kadet A M-41
3. mesto Luka Smiljanić – Kadet A M-41
1. mesto Uroš Turkulj – Kadet A M-49

Juniori:
1. mesto Maja Djordjijev – Junior B F+68
2. mesto Milica Milić – Junior A F-42
2. mesto Jovana Ristović – Junior A F-49
3. mesto Nikolina Milić – Junior A F-55
3. mesto Maša Marić – Junior A F-55
3. mesto Sara Isaković – Junior A F-59
2. mesto Matilda Milisavljević – Junior A F-68
3. mesto Teodora Štetić – Junior A F+68
2. mesto Jovan Branković – Junior A M-45
1. mesto Đorđe Ćirilović – Junior A M-48
2. mesto Lav Aleksa Dautović – Junior A M-59
3. mesto Mihajlo Vulić – Junior A M-59
2. mesto Matija Filipović – Junior A M-63

Seniori:
2. mesto Ana Vitković – Senior B F-62
2. mesto Marija Jagodić – Senior A F-46
1. mesto Iva Kenđeljić – Senior A F-53
3. mesto Petar Dimić – Senior A M-63
1. mesto Miloš Mihajlović – Senior A M-68
2. mesto Stefan Stojanović – Senior A M-74

Detaljni rezultati – http://www.tkd-reg.com/Results/TAS/2020-02-29_Draw.pdf